Kategorie
Bez kategorii

Wfirma – czyli mobilne zarządzanie firmą i e-dokumentami

Otrzymywanie efaktur w czasie panowania epidemii Sars Covid-19 nabiera zupełnie innego znaczenia niż to było kiedyś. Kiedy obieg dokumentów fizycznych jest zminimalizowany prawie do zera, czasem jednak trzeba wydrukować ten załącznik, by móc do niego później wrócić otwierając segregator. Nie zawsze też jest czas, by je magazynować w oddzielnym folderze na dysku. No i wrzeszczcie nie każdy ma chmurę podpiętą pod PC, by archiwizować dane w locie.

System WFirma umożliwia zarządzanie firmą na wielu modułach (księgowych, magazynowych, kadrowych, CRM). Do obsługi wystarczy podstawowa wiedza ekonomiczna. Wersja przeglądarkowa aplikacji pozwala na pełne wykorzystanie systemu na każdym komputerze z każdym systemem operacyjnym oraz na urządzeniach bardziej mobilnych czyli smartfonach.

Faktury kosztowe wysyłane z poziomu WFirmy można w sposób automatyczny zaksięgować w systemie WFirma (łącznie z załącznikiem w postaci tejże FV w formacie pdf). Wystarczy kliknąć w otrzymane łącze w wiadomości e-mail i posiadać odpowiednią licencję WFirma.

W CMTK oprócz propagowania tworzyw kompozytowych i ekoprodukcji zawsze będziemy wspierać technologie elektronicznego obiegu dokumentów i zaawansowanych metod optymalnego zarządzania nowoczesną firmą 😉